LYS İntegral Konu Özetli & Çözümlü

LYS İntegral Konu Özetli & Çözümlü

LYS İntegral Konu Özetli & Çözümlü


Yazar : Komisyon
Sayfa Sayısı: 184
Baskı Yılı : 2017
Baskı Ebadı : 220x27 mm
ISBN: 9789752533158


Kitabın Açıklaması

Konu özetli ve Çözümlü
Türev çözümden öğrenilir.

LYS de ve 12. sınıfta en önemli konular olan Türev ve İntegrali daha kolay öğrenip yeterince soru çözebilmeniz için bu fasikülleri hazırladık.
Konu özetindeki öğretici sorular ile konunun mantığını kavramanızı, çözümlü sorularla da gelişim sağlamanızı amaçlıyoruz. 


Sevgili Arkadaşlar,

LYS de ve 12. sınıfta en önemli konular olan Türev ve İntegrali daha kolay öğrenip yeterince soru çözebilmeniz için bu fasikülleri hazırladık.Konu özetindeki öğretici sorular ile konunun mantığını kavramanızı amaçlıyoruz. 

Ardından da sınava denk soru tipleriyle bilginizi geliştirmenize olanak sunuyoruz. Fasikülün çözümlü olması sizin için büyük bir avantaj sağlıyor, çünkü matematik çözümden öğrenilir.

Çalışan kazanacak. 

Başarılar.


YGS - LYG MATEMATİK VE GEOMETRİ

Türkiye’de ilk defa Şenol Hoca Yayınlarından “Çözüm Asistanı”.

Konuyu öğrendin ama soru çözmekte sorun mu yaşıyorsun? Çözüme nasıl başlayacağını bilmiyor musun?

İşte çözüm yolunu gösteren ve soru çözmeyi öğreten Çözüm Asistanı. Çözüm Asistanı çözümü tarif eder, çözüm yolunu gösterir ve soruyu sana çözdürür.

Artık soru çözerken yanında bir asistan öğretmenin var ve sana yardımcı olacak. Takıldığın yerleri çözecek, anlamadığın kısımları açacak, sana sonunun püf noktasını gösterecek. Asistandan aldığın ipuçları ve yardımlarla soruyu çözeceksin.

Yeni sınav müfredatına uygun "ÖSYM sınavına denk 5 deneme sınavı" ile kendi seviyenizi test edin ve geliştirin.

Sınavlarda başarılı olmak için çok soru çözerek, soru çözüm tekniklerini ve çözüm yollarını öğrenmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Çözüm Asistanlı bu soru bankası çözüme nasıl gideceğinizi tarif eder ve size farklı yollar gösterir. Yanınızda bir öğretmen varmışçasına size tavsiyelerde bulunur.